O nas

Dokładamy wszelkich starań, by pomóc Maluchom poznać otaczający nas świat, wspomagać ich rozwój psychiczny i fizyczny oraz otulać je opieką by czuły się bezpiecznie.

Nasza Kadra

Od pierwszych dni opieki nad maluszkami automatcznie stałyśmy się „ciociami”. Jako osoby spędzające z naszymi podopiecznymi dużą część ich dnia staramy sie przekazać im mnóstwo ciepła i radości tak aby czas spędzony u nas był jak najbardziej zbliżony do warunków domowych.

Adaptacja

Najcięższym momentem dla rodziców i dzieci są oczywiście początki. Jednak wspólnie jesteśmy w stanie zrobić pierwszy krok i pokazać, że „nie taki diabeł straszny”. Wszystkie Panie dbają o to, by Państwa Pociechy jak najlepiej zniosły rozłąkę i zaaklimatyzowały się w nowym dla nich miejscu. Przed adaptacją warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które z pewnością ułatwią ten czas – więcej w zakładce Rekrutacja.

W naszej galerii znajdą Państwo kolorowe wnętrza palcówki Niebieski Słoń. Po więcej fotografi z aktualnych wydarzeń zapraszamy na nasz Fanpage na Facebook’u